Програма пріоритетної розробки

от Quantower team  |  January 29, 2019

Швидкий розвиток нашої платформи дозволив нам підключити 50+ брокерів і постачальників даних, додати більше 10 нових панелей, безліч індикаторів, візуальних змін і поліпшень тільки за останній рік. У той же час ми постійно намагаємося прислуховуватися до наших користувачів та їх запитів і прагнемо додавати функції, які допоможуть нашій аудиторії стати успішними трейдерами.

Ми раді повідомити вам, що ми розширюємо нашу команду і тепер маємо можливість виділяти більше ресурсів для інтеграції і функцій, в тому числі тих, які потрібні нашим клієнтам. Кожен клієнт або група клієнтів, які готові купити довічну ліцензію (або кілька ліцензій, в залежності від складності завдання) тепер матимуть можливість запитати розробку нової інтеграції або підвищити пріоритет нової функції.

Таким чином "Програма пріоритетної розробки" взаємовигідна, тому що при купівлі ліцензії ви також безкоштовно отримуєте необхідну інтеграцію. Отже, якщо ви бачите, які функції можуть зробити Quantower краще, просто сформулюйте свою ідею і поділіться нею з нашою командою.

Будь ласка, зверніть увагу! Якщо ви хочете брати участь в «Програмі пріоритетної розробки», вам необхідно зв'язатися з нами перед купівлею ліцензії, щоб обговорити вашу задачу і можливість її реалізації. Ви повинні розуміти, що деякі завдання дуже складні та їх розробка не може бути покрита ціною тільки однієї безстрокової ліцензії.

Для отримання додаткових відомостей зверніться в службу підтримки Quantower.

Бажаєте отримати Quantower?
Завантажити безкоштовно
Завантажте останню стабільну версію
додатка Quantower для Windows
безкоштовно і без реєстрації
Завантажити Quantower
Будь ласка, увімкніть javascript, щоб використовувати всі функції цього сайту
Продовжуючи використовувати цей веб-сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie відповідно до нашої Політикb щодо файлів cookie.